Wczytuję dane...
Gwarancja: 36 miesięcy
Realizacja zamówienia: 2-5 dni
Wysyłka: Wysyłka gratis!

Filtr cząstek Blueair Pro

Blueair Pro Hepa SmokeStop - 1 sztuka        

            Pro M    (wchodzi 1 szt.)            
            Pro L    (wchodzą 2 szt.)           
            Pro XL  (wchodzą 3 szt.)

Filtr cząstek z węglem aktywnym dla użytku w pomieszczeniach, w których wymagane jest usuwanie zanieczyszczeń gazowych, takich jak dym tytoniowy lub lotne związki organiczne. Dostępny opcjonalny filtr Blueair Carbon+ w przypadku obecności jeszcze cięższych zanieczyszczeń gazowych. Filtr w kształcie litery V, który zamyka się jak książka zapobiega narażeniu na styczność z zanieczyszczeniami podczas wymiany filtra. Nasze środki włókienne są wolne od chemikaliów i lepiszczy oraz są ultrasonicznie połączone dla uniknięcia wpuszczenia nowych cząstek do środowiska.

Skuteczne przeciwko:

          

PM 2.5 Pyłki Kurz Łupież zwierzęcy Grzyb, pleśń Bakterie/wirusy Roztocza Lotne związki organiczne Dym Zapachy podczas gotowania Chemikalia

Bezkonkurencyjna technologia Blueair HEPASilent

Rewolucyjne połączenie najlepszej filtracji elektrostatycznej i mechanicznej. Nasze filtry wymienne do oczyszczaczy powietrza korzystają z technologii Blueair HEPASilent aby usunąć dosłownie wszystkie zanieczyszczenia.

Elektrostatyczne chwytanie

Cząstki stałe powietrza przechodzą przez komorę oczyszczacza powietrza Blueair tak, aby zostały naładowane elektrycznie przed przejściem przez gradientową strukturę naszych filtrów. Naładowanie to powoduje, że zanieczyszczone cząstki bezwładnie przylegają do filtra, co pozwala również na złapanie drobnych cząstek, takich jak dym tytoniowy.

Zatrzymuje cząstki na dobre

Gradientowa struktura filtrów Blueair sprawia, że zatrzymują cząstki o dowolnej wielkości przy jednoczesnym zachowaniu maksymalnego przepływu powietrza. Uniemożliwia to zapychanie oraz ponowne wypuszczenie cząstek do powietrza, nawet jeśli filtr jest bardzo obciążony. Środki filtracyjne Blueair są ultrasonicznie połączone tak, aby zapobiec ponownemu dodaniu włókien filtrowych i innych cząstek do powietrza w naszym otoczeniu. Jedyna rzecz, którą wypuszczają, to czyste powietrze!

Węgiel aktywny wyłapuje gazy i nieprzyjemne zapachy

Filtry Blueair SmokeStop™ posiadają bardzo porowatą strukturę wykonaną z węgla aktywnego, aby wyłapywały gazy i nieprzyjemne zapachy.

Eliminacja dymu i nieprzyjemnych zapachów

Filtr Blueair SmokeStop został zaprojektowany z myślą o środowiskach silnie zanieczyszczonych przez gazy, takie jak dym, nieprzyjemne zapachy oraz szkodliwe lotne związki organiczne. Setki granulek węgla aktywnego sformułowane z tlenkiem magnezu i tlenkiem miedzi zatrzymują gazowe substancje oraz denerwujące zapachy.

Naturalnie antybakteryjne

Włókna polipropylenowe w filtrach Blueair zapobiegają rozwojowi bakterii i pleśni, dzięki czemu nigdy nie wypuszczają szkodliwych cząstek z powrotem do powietrza.

Przyjazne dla środowiska

Filtry Blueair oszczędzają energię dzięki temu, że zostały zaprojektowane tak, aby nie wytwarzały dużo hałasu, a także dzięki temu, że wymagają mniejszej presji w celu wypchania powietrza przez filtry. Nasze filtry są również poddawane recyklingowi więc jedyną rzeczą, którą możesz wypuścić z powrotem do środowiska jest czyste powietrze.

Bardzo cicha praca

Dzięki zastosowaniu połączenia filtracji elektrostatycznej i mechanicznej, filtry Blueair są mniej hałaśliwe w porównaniu do innych filtrów. Niższy poziom hałasu umożliwia przepływ powietrza przez filtr przy mniejszej presji, dzięki czemu osiągają wysoką wydajność przy bardzo cichej pracy podczas dostarczania czystego powietrza.

Klub Filtra Blueair

Dołącz do naszego programu lojalnościowego, a my raz na pół roku całkowicie bezpłatnie przyślemy Ci nowy filtr, który wybierzesz sam. Dodatkowo udzielimy Ci spersonalizowanej rady oraz wsparcia, aby pomóc Ci w zachowaniu optymalnej jakości powietrza w Twoim domu i miejscu pracy.

Specyfikacja techniczna

Typ filtra Filtry o gradientowej strukturze z termicznie powiązanymi włóknami zawierającymi polipropylen i polietylen, wolne od chemikaliów i lepiszczy. Naturalnie antybakteryjne. Odporne na rozwarstwianie się włókien.
Wymiary (Wysokość x Szerokość x Głębokość) 349 x 205 x 90mm
Liczba filtrów M - 1 filtr, L - 2 filtry, XL - 3 filtry
Materiał osłony filtra PP
Recykling filtra
Plastik
Technologia HEPASilent Certyfikowana wydajność 99.97% dla cząstek o wielkości do 0.1 mikrona, takich jak pyłki kurzu, bakterie, wirusy, łupież zwierzęcy, zarodniki grzybów oraz inne cząstki stałe powietrza, z dodatkową warstwą węgla aktywnego do usunięcia zanieczyszczeń gazowych.
Zalecana zmiana filtra
6 miesięcy (4380 godzin) przy używaniu przez 24 godziny na dobę