Wczytuję dane...
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 3-14 dni
Wysyłka: Wysyłka gratis!

INFINITY ACT. WYDAJNOŚĆ, PRAKTYCZNOŚĆ I MAXIMUM CISZY W CZYSTEJ FORMIE.
 
Infinity ACT oferuje cud ciszy – efekt przełomowych badań i innowacji – system Sil-K ACT. System Sil-K ACT to nie tylko technologia aktywnie zmniejszająca odczuwalny hałas, ale innowacyjne połączenie wydajności z maksymalną ciszą - zamknięte w czystej formie Infinity ACT. Ekskluzywny, współczesny urok.
 
FABER jest pierwszą firmą w branży AGD, która wdraża system aktywnej redukcji hałasu w swoich urządzeniach. Działanie systemu polega na rejestracji hałasu generowanego przez urządzenie, a następnie wytworzeniu fali przeciwnej do rejestrowanego dźwięku. System składa się z: mikrofonu, który wykrywa hałas, modułu elektronicznego generującego falę dźwiękową w przeciwfazie oraz głośnika. Technologia ta pozwala na uzyskanie dwóch doskonałych efektów: redukcji hałasu aż o 13 dB(A), oraz przesunięcia częstotliwości dźwięku pozostałego po tłumieniu w kierunku niższych tonów, co sprawia, że szum okapu mniej nam przeszkadza.

Infinity ACT, to wyraz prawdziwej efektywności w kuchni, wyznacza nowy standard ciszy. Wykonany z hartowanego szkła w kolorze białym lub czarnym,  został wyposażony w najnowszą technologię, która ma służyć praktyczności i zachowaniu komfortu w kuchni. Technologia Sil-K ACT, która redukuje hałas o 13 decybeli, stwarza możliwość prawdziwego relaksu w najbardziej popularnym miejscu domu – kuchni, gdzie przy codziennym gotowaniu czy piciu kawy ze znajomymi, nic nie zakłóca naszego spokoju. Szum pracującego okapu w ogóle nam nie przeszkadza! Elegancka i dyskretna konstrukcja Infinity ACT wprowadza minimalistyczną estetykę wnętrza, podkreśloną przez podwójnie zakrzywione, miękkie linie szkła oraz dotykowe przyciski EVO. Infinity, o szerokości 80 cm wyposażony jest w cichy silnik Energy o wysokiej wydajności. Dzięki podwójnemu zasysaniu oparów (od spodu i po obwodzie panela) doskonale eliminuje nieprzyjemne opary powstałe w wyniku gotowania oraz dym papierosowy. Oświetlenie LEDlight umieszczone w dolnej części okapu na lekko zaokrąglonej tafli szkła wspaniale oświetla płytę grzewczą utrzymując niskie zużycie energii – zaledwie 1 W. Okap Infinity ACT jest dostępny wyłącznie w wersji wyciąg.
 
Infinity ACT. Dla przyjemności codziennego życia. 

Poziom prędkości

Wydajność m3/h

(wg. IEC61591)

Głośność dB(A)

(wg. IEC60704-3)

I

270

48

II

400

56

III

565

61

Intensywny

660

63

Przedstawione wyniki uzyskano przy zastosowaniu rzetelnych, dokładnych 
i odtwarzalnych procedur pomiarowych. Metody pomiarów i obliczeń zgodne 
z "ROZPORZĄDZENIEM DELEGOWANYM KOMISJI (UE) NR 65/2014".

Parametry

EAN: 7612981243340
Kod urządzenia: 110.0324.929
Kolor: czarny
Szerokość: 80 [cm]
Styl: nowoczesny
Wykończenie: szkło czarne
Oświetlenie: LED
Sposób montażu: przyścienny
Sterowanie: EVO sensorowe
Filtry przeciwtłuszczowe: kasetowe do mycia w zmywarce
Średnica wylotu: 15 cm
Roczne zużycie energii: 63 [kWh]
Klasa EEC: B
Głośność: 61 [dB]
Wydajność PD: B
Sprawność oświetlenia: D
Skuteczność (PZ): E