O nas

Jeszcze nigdy zakupy nie były tak łatwe. Smart4you to miejsce, gdzie bardzo szybko znajdziesz wszystko, co Cię interesuje. To sklep turystyczny, sportowy, ze sprzętem elektronicznym, z grami PC, z akcesoriami kuchennymi, karmą dla psów i kotów i artykułami dziecięcymi w jednym.

Produkty, które Cię interesują, znajdziesz za pomocą prostej wyszukiwarki. Możesz ich również wyszukiwać na podstawie nazw producentów, takich jak między innymi: Sony, Panasonic, Nikon, Asus, Amica, Siemens, Philips.

Smart4you to sklep internetowy z telewizorami i sprzętem audio. Proponujemy olbrzymi wybór różnych modeli, od różnych producentów. Znajdziesz u nas także najlepsze zestawy kina domowego oraz wszystko do fotografii.

Kolejną kategorią produktów, której sprzedażą się zajmujemy, to: tanie sprzęty AGD, wolnostojące i do zabudowy. Znajdziesz u nas między innymi sprzęt kuchenny, na przykład tani okap kuchenny, urządzenia wielofunkcyjne. A także małe AGD do kuchni: czajniki, tostery, frytkownice itd.

Oprócz tego, proponujemy komputerowe oprogramowanie. Jako sklep internetowy prowadzimy sprzedaż komputerów stacjonarnych, drukarek 3d, dysków twardych, typowych komputerów do gier, konsoli. Znajdziesz u nas także gry na xbox oraz gry na playstation. Podsumowując, mamy wszystko dla gracza.

Nawigacje GPS, acesoria do telefonów, apple, iphone i ipad to kolejne produkty, które znajdziesz u nas. Smart4you to również sklep sportowy. Bieżnie, sprzęt do siłowni, rowery crossowe, rowery miejskie, pontony, kajaki, plecaki turystyczne — to wszystko jest w naszej ofercie. Co więcej, znajdziesz u nas wszystko dla psa i dla kota.

Życzymy miłych zakupów!